KONST / Litografier / Färglitografi 10141480
nr 1014 1480
Färglitografi
signerad, 22/175, Modell, motivet: 58x44
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 januari 2016
kl 18:12:02
200 kr
250 kr